INFORMACE Rychlý kontakt
Tel.: 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Doporučujeme

Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

webSEO logo Tvorba www stránek
SEO optimalizace Reklama na internetu

Zdroj iDnes.cz: Vody ubývá. A v příštích letech to nebude lepší. Mít přístup ke zdroji proto bude čím dál tím důležitější. Přečtěte si o vrtání studny!

Internetový magazín o bydlení a designu
abality.cz

Levná realizace gabionů a plotů:
Gabiony: Jak probíhá jejich realizace?

Parťáci

Vrtané studny - vrtanestudny.net
V dnešní době drahé vody vám doporučujeme si na pozemku udělat vrtanou studnu a budete mít kvalitní pitnou vodu, za kterou nemusíte platit. Realizace vrtané studny je snadná a vše zařídí studny Dvořák za vás. Více napoví úvodní schůzka přimo na místě, kde byste chtěli studnu mít.

Foukaná izolace Izotom - minerální vata
Chcete-li ušetřit, hlavně na vytápění domu, určitě se informujte o zateplení, které uspoří nemalou částku na celkových nákladech na vytápění. Většina tepla uniká okny ale nezanedbatelně i přes strop a střechu, která často není dobře utěsněna - zde doporučujeme použít foukanou izolaci.

Mříže-Raab.cz
Kvatliní výroba mříží s tradicí, nabízíme výrobu všech typů a druhů mříží a také renovaci starých mříží. Soustředíme se kvalitní a komplexní dodávky s cílem vysoké bezpečnosti objektu a spokojenosti zákazníka. Na trhu působíme již mnoho let a máme stovky spokojených zákazníků.

Rolovací mříže
Jednou z variant, jak si zabezpečit svůj objekt, resp. vstup do objektu, je pořídit si kvalitní rolovací mříže s kompletní instalací. Rolovacimrize.cz nabízí komplexní servis s individuálním řešením přesně pro vás. Rolovací mříže zaměříme, vyrobíme, nainstalujeme a otestujeme, samozřejmostí je i servis.

Kované ploty a brány
Váš plot kolem pozemku nebo domu může být zároveň i jako estetický prvek - vyrábíme kované ploty a brány na míru po celé ČR. Můžeme vyrobit i nerezové ploty, které působí velice moderním dojmem a splní všechny podmínky kvalitního plotu a brány, které dodáme včetně pojezdu.

Gabiony Hranice.cz
Dráto-kamenné koše vyplněné kamenem, nebo-li tzv. gabiony, jsou velice efektním a účelným funkční doplňkem ke stavbě rodinného domu či úpravě pozemku ve svahu apod. Gabiony jsou moderní prvek dnešní architektury a jejich použití je nenáročně a slouží po nekolik desetiletí bez nutnosti údrřby.Průmyslové přístroje
Tepelná čerpadla
Vybavení do koupelen

Stěhování Praha

Výrobce a dodavatel stavebnicového systému dřevostaveb Modul-LEG                                                                                                                               
Dřevostavby na klíč i svépomocí.

Plovoucí podlahy Ostrava
Při renovaci obytných prostor často řešíme otázku, jakou podlahu požít nejvhodnější podlahu. Pokud je váš interiér suchý a rovný, je nejvhodnější použít
plovoucí podlahy Ostrava, nejlépe s brousitelným povrchem. Pokud použijete opravdu kvalitní plovoucí podlahu a bude se k ní šetrně chovat, vydrží vám opravdu dloohou dobu.

Schodiště Ostrava
Při zařizování domu nebo bytu je třeba myslet na vnitřní vybavení. Jde především o vybavení kuchyně, obývacího pokoje nebo předsíně. Stolařství Šindler Ostrava se v poslední době se specializuje na schody a schodiště a jejich renovace. Na stránkách stolařství je nedete pod heslem
schodiště Ostrava, můžete si prohlédnout různé typy scchodů a schodišť.

Hodinový manžel - Praha
Při práci na zahradě jsou někdy zapotřebí i složitější práce a činnosti, které sami nezvládnete. Také tyto činnosti zvládne hodinový manžel. V okolí Prahy tyto služby poskytuje Šikovný muž - hodinový manžel Praha. Dopravu v rámci Prahy poskytuje hodinový manžel v ceně služby. Pokud budete potřebovat převézt objemější náklad, nebude to problém.

Bublinková folie

Při balení výrobků nebo při ochraně výrobků a zboží před mechanickým poškozením se používa celá řada ochranných pomůcek a doplňků. Jedním z nejpoužísvanějších ochranných prostředků je
bublinková folie. Tato folie má unikátní vlastnosti, je především lehká a skladná. Při balení dokonale přilne k balenému výrobku a poskytuje tak skvělou mechanickou ochranu.

Lepiace pásky

Veľmi pevné spojenie pri fixácii alebo stavbe poskytujú rôzne fixačné systémy. Najjednoduší pevný spoj docielite použitím lepiacej pásky v niekoľkých vrstvách. Ak lepiacou páskou omotáte akýkoľvek spoj, bude veľmi pevne držať. Vďaka tomu, že
lepiace pasky možno použiť aj vo vonkajšom prostredí, sa nemusíte byť, že by sa lepiacej pásky poškodili.


Odborná firma dodávající
klimatizace v Brně jsou profíci z Topr klima s.r.o.


Stavební spreje
Při práci v terénu, na zahradě nebo při stavbě si občas potřebujete vyznačit pracovní prostor. K tomu se nejlépe hodí
stavební spreje, pomocí kterých si vyhrazený prostor vyznačíte. Nejlepší jsou ekologické spreje, nejen že se snadno smývají, ale jsou také ekologické a neškodí tak životnímu prostředí.

Výkopové práce Brno

Bagry Hleďa Vám pomohou se všemi druhy výkopových prací. Hloubení základů, výkopy bázénu atd. Zařizujeme i bourací práce a odklízení sněhu.

Tepelná čerpadla 
Tepelná čerpadla Vám zajistí ekologické vytápění domu, při kterém šetříte své peníze. Z naší nabídky tepelných čerpadel pracujících na různých principech si vybere opravdu každý.

TopKoordinator.cz

- koordinátor BOZP na staveništi, koordinace bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi v Karlovarském a Plzeňském kraji. Součástí služeb je také odborné zpracování plánu BOZP pro bezpečnost práce a ochranu zdraví na staveništi.


Cena strojních omítek

Tovr omítky spol s.r.o. přehledně na jednom místě. 

Stavby Felix
Nabízíme stavby na klíč, novostavby, rekonstrukce staveb, zateplování, fasády, monolitické konstrukce, strojní omítky, betonové podlahy, CLT stavby, dodávky stavebního materiálu a další služby.


Tepelná čerpadla země-voda
Ušetřete za náklady na vytápění Vašeho rodinného domu s tepelnými čerpadly země-voda.

Nerezové zábradlí
Téměř každá stavba, pokud je provedena na více pater, potřebuje ochranné zábradlí. Zábradlí je nejen prvek, který zabraňuje pádům, ale je to také estetický a designový prvek interiéru i exteriéru. Především nerezové zábradlí je velice oblíbené. Je to tím, že nerezové zábradlí lze jednoduše kombinovat s různými materiály. Vznikají tak nebyčejné variace zábradlí v prostoru.

Srubové domy
Pokud se podaří nový dům nenásilně zasadit do krajiny, vzniká harmonie bydlení a přírody. Stavby ze dřeva, tzv. dřevostavby jsou jedním z typů domů, které díky použitým materiálům tuto harmonii vytvářejí. Mezi dřevostavbami vynikají především srubové domy, ty jsou pro svoji jednoduchost a nekomplikovanost výstavby jedněmi z nejoblíbenějších.

Podlahy dřevěné, korkové, laminátové - Eshop Felix
Nabízíme Vám podlahy, které vynikají kvalitou,dlouhou životností a hlavně příjemnou cenou. Nabízíme podlahy vhodné pro domácnosti, veřejné prostory. V naší nabídce jsou dále dýhové podlahy,  linoleum, dlažba, průmyslové podlahy a další.

Akcept a.s.
Hydroizolace, asfaltové izolační pásy, izolace střech, izolace spodních staveb proti zemní vlhkosti, radonu a tlakové vodě izolace plochých střech, zateplení střech, akustické izolace.

Daml s. r. o. - hydroizolace střech
Provádíme hydroizolace , zateplování střech, zvukové i tepelné izolace.

Pohony bran a vrat
Pohony bran a vrat, dálkové ovládání vrat - vše včetně montáže

Cihlové pasivní domy
 

Nejlevnější plastové jímky, septiky a vodoměrné šachty - www.plast-jimka.cz
- Uvažujete o koupi plastové jímky, septiku, vodoměrné šachty, pískového filtru nebo čističky odpadních vod? Tady jste správně! Nejlevnější plastové nádrže při dodržování nejlepších technologických postupů a použití nejkvalitnějších materiálů - jedině Plast-jímka