INFORMACE Rychlý kontakt
Tel.: 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Doporučujeme

Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

webSEO logo Tvorba www stránek
SEO optimalizace Reklama na internetu

Zdroj iDnes.cz: Vody ubývá. A v příštích letech to nebude lepší. Mít přístup ke zdroji proto bude čím dál tím důležitější. Přečtěte si o vrtání studny!

Internetový magazín o bydlení a designu
abality.cz

Levná realizace gabionů a plotů:
Gabiony: Jak probíhá jejich realizace?

Tepelná čerpadla Remko

Internetový e-shop Remko.cz se zabývá průmyslovým vybavením všeho druhu. V sortimentu obchodu naleznete přístroje na vytápění, chlazení, zvlhčování nebo vysoušení.

Velmi žádaná jsou průmyslová tepelná čerpadla, a to z několika hlavních důvodů a výhod. Jsou velmi úsporné na energii díky nové řídící jednotce Smart Control. Nejvyšší účinnost dosahuje tepelné čerpadlo ve spojení s podlahovým vytápěním. Efektivní ohřev teplé vody je dosahován díky tepelnému výměníku a zásobníku umístěném ve vnitřní jednotce čerpadla, zároveň jsou pro některé typy k dispozici externí zásobníky v různých provedeních. Jsou kombinovatelné se solárním systémem pro ekonomickou přípravu teplé vody a podporu vytápění. Mohou být přednostně provozována s napájením z vlastního fotovoltaického zdroje.

Zároveň lze pokrýt zatížení špičkově v době velkých mrazů např. plynovým kotlem nebo elektrickým přídavným topením. V zimě tak tepelné čerpadlo pracuje jako energeticky účinné topení, v létě zajišťuje systém čerpadla komfortní klimatizování. Díky inteligentní regulaci lze spojit tepelné čerpadlo se všemi zdroji energií (fotovoltaickou i solární). Lze jej také řídit přes rozhraní internetového prohlížeče.

Snažíte se zbavit vlhkosti denním otevíráním oken, ale výsledek se nedostavuje? Pro zbavení vlhkosti můžete využít domácí nebo průmyslové odvlhčovače vzduchu. Odvlhčovače vhání přes výparník vlhký vzduch a zchlazují jej pod rosný. Přebytečná pára se v odvlhčovači poté oddělí a odteče do jímací nádoby. Do prostoru se opět vyfoukne již odvlhčený vzduch. Domácí odvlhčovače vysouší místnosti do 50 m2. Zatímco ty profesionální průmyslové zvládnou i 24h provoz a mají nízkou spotřebu a vysoký výkon a jsou určeny do náročných podmínek staveb, sklepů nebo skladů.