INFORMACE Rychlý kontakt
Tel.: 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Doporučujeme

Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

webSEO logo Tvorba www stránek
SEO optimalizace Reklama na internetu

Zdroj iDnes.cz: Vody ubývá. A v příštích letech to nebude lepší. Mít přístup ke zdroji proto bude čím dál tím důležitější. Přečtěte si o vrtání studny!

Internetový magazín o bydlení a designu
abality.cz

Levná realizace gabionů a plotů:
Gabiony: Jak probíhá jejich realizace?

Vybavení do koupelen - Wellmall.cz

Pokud jste se rozhodli rekonstruovat koupelnu a nevíte si rady, jaké koupelnové vybavení byste si pořídili? Internetový e-shop s koupelnovým vybavením a doplňky Wellmall.cz přináší širokou nabídku sprchových dveří různých druhů, např. posuvné, otevírací, shrnovací nebo sprchové dveře zalamovací. K dispozici jsou i masážní sprchové boxy s nízkou nebo vysokou vaničkou či velkou vanou. Sanitární keramika se skládá s WC, umyvadel, van, bidetů, pisoárů nebo urinálů. Z koupelnových doplňků je možné zakoupit dávkovače na mýdlo, mýdlenky, držáky na ručníky, háčky. Nebo držáky toaletního papíru, WC štětky nebo kosmetická zrcadla.

Při výběru vany je samozřejmostí nutné dbát na design, ale také na to, aby se vana hodila do Vaší koupelny, a to z designového hlediska, ale i zapadla tvarem. K dispozici jsou rohové vany, oválné vany nebo asymetrické, ale opět pozor na rozměry jednotlivých van. Maximální spokojenost a relaxaci po náročném dni v práci, Vám přinese hydromasážní vana. Z hlediska materiálu jsou k dispozici akrylátové nebo smaltované vany. Vybírat lze také ze široké nabídky vanových doplňků.

Naopak pro milovníky rychlého sprchování jsou k dispozici vanové zástěny. Konec tak bude s vodní potopou od vodních dětských radovánek. Takže i doba trávení vytíráním bude pryč. Vanové zástěny jsou snadno omyvatelné a nenáročné na údržbu. I samotná montáž je jednoduchá a zvládne ji každý průměrný domácí kutil. Vybírat lze opět ze široké nabídky mezi od pevných až po posuvných vanových zástěn a také s různým typem výplně – k dispozici je sklo nebo plast. Vyzkoušejte ke sprše i vanovou zástěnu a uvidíte její nový přínos do Vaší koupelny. Navštivte internetový e-shop Wellmall.cz a inspirujte se pro Vaši novou koupelnu.