INFORMACE Rychlý kontakt
Tel.: 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Doporučujeme

Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

webSEO logo Tvorba www stránek
SEO optimalizace Reklama na internetu

Zdroj iDnes.cz: Vody ubývá. A v příštích letech to nebude lepší. Mít přístup ke zdroji proto bude čím dál tím důležitější. Přečtěte si o vrtání studny!

Internetový magazín o bydlení a designu
abality.cz

Levná realizace gabionů a plotů:
Gabiony: Jak probíhá jejich realizace?

Vzdusin.cz – průmyslové přístroje

Internetový obchod Vzdušín.cz ve svém sortimentu nabízí průmyslové přístroje všeho druhu. Pro zimní období nebo jen zkrátka pro ohřev nabízí topení nebo přímotopy s infrazářiči. Možnost je využití pro interiér nebo exteriér. Vysoušení sklepů, staveb nebo koupelen je možné provést s vysoušeči, které lze použít pro domácí nebo průmyslové využití velkých prostor. Trápí-li vás zvýšená prašnost, alergeny, viry nebo pachy, tak na ně je třeba použít čističky vzduchu, které díky filtrům zneškodní tyto nepříjemné podmínky. Naopak pokud je třeba zvlhčit vzduch a díky tomu tak chránit dýchací cesty před vysušením, tak použijte zvlhčovače vzduchu.

Zvlhčovače vzduchu pomáhají předcházet vysoušení sliznic. V topné sezóně, kdy se vlhkost vzduchu ve vnitřních prostorách pohybuje pod 50%, by se měla jimi každá domácnost vybavit. Zvlhčovače vzduchu dokáží automaticky regulovat správnou hladinu vlhkosti a to díky zabudovanému hygrostatu. Díky filtrům likvidují vytvořené bakterie.

K čištění vzduchu slouží čističky vzduchu, které jsou postaveny na recirkulaci vzduchu. Ty obsahují soustavu filtrů, přes které nasávají vzduch z místnosti a následně jej čistý vypouštějí zpět. Výběr je dobré zvolit dle velkosti místnosti, jelikož čistička vzduchu by měla mít dostatečný výkon. Ten by měl být minimálně dvakrát větší než je objem místnosti.

Velmi zajímavým produktem na Vzdušín.cz jsou meteostanice, které poskytují širokou škálu informací o počasí, tlaku a venkovní a vnitřní teplotě. Meteostanice pracují na systému Weatherhub, které lze bezdrátově ovládat mobilní aplikací, jsou plně modulovatelné, snadně se ovládají a jejich cena je velmi příznivá.

Při objednávce zboží nad 3 000 Kč nabízí firma Vzdušín.cz dopravu zdarma!